Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Вакантність офісної нерухомості в Києві найближчим часом перевищить 20% – експерт

53.jpg
 

Вакантність на ринку офісної нерухомості Києва в зв’язку із запланованим виходом на ринок низки нових проектів найближчим часом перевищить 20%, а в середньостроковій перспективі буде знижуватися, пише УНІАН.
Такий прогноз журналістам озвучила генеральний директор девелоперської компанії Midland Development Ukraine Олена Шуляк в ході форуму UREC Property Management Forum 2014 в Києві.

“На ринок виходить ряд нових проектів. Я думаю, що вакантність на найближчий час складе більше 20%”, – сказала вона.

При цьому пані Шуляк зазначила, що в середньостроковій перспективі вакантність столичних офісів буде знижуватися через відсутність у девелоперів інтересу до початку реалізації нових проектів офісної нерухомості.За її словами, це пов’язано з низькою рентабельністю таких проектів у порівнянні з торговою нерухомістю.

Також Олена Шуляк висловила думку, що орендні ставки на офісну нерухомість Києва в гривні в 2014 р., швидше за все, залишаться на фіксованому рівні.На її думку, девелопери навряд чи підуть на підвищення ставок у зв’язку з курсовими коливаннями через ризик втратити орендарів.

Як повідомлялося, за даними консалтингової компанії Jones Lang LaSalle, частка вакантних офісних площ у Києві станом на кінець 2013становила близько 18,7%, в той час як в 2012 р. даний показник становив 16%.

Джерело: unian.net

Возможно, Вам также будет интересно