Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

В Україні нарахували 62 недобросовісних забудовника

79.jpg
 

В Україні існує 62 будівельні компанії, які визнані недобросовісними забудовниками через невиконання ними інвестиційних зобов’язань перед населенням.
Про це УНН повідомили в Конфедерації будівельників України.

Так, з ініціативи КСУ в Україні був створений список недобросовісних забудовників, розділений на “чорну” і “сіру” зони.У першу потрапили забудовники, які постійно порушують принципи і нормативи будівництва, до другої – що мали значні затримки та інші недоліки в роботі.

Всього до списку входить 62 компанії-забудовника, на балансі яких числиться 57 проблемних житлових об’єкта.Переважна більшість таких, як зазначили в КСУ, розташоване в Києві.

Нагадаємо, за словами експертів, вберегтися від недобросовісних забудовників і ймовірних афер при купівлі житла можна шляхом ретельної перевірки компанії і кількості побудованих нею об’єктів.

“Коли мене запитують, як себе убезпечити від таких речей, я завжди кажу: звертайтеся до великим забудовникам. У невідомих малих забудовників трохи нижче ціни, проте ризики зростають у рази.Ми вже знаємо на прикладі “Еліта-центру”, що таке квадратний метр вартістю 500 доларів – зараз інвестори все ще відстоюють свої права. Великі забудовники, як ніяк, дають певні гарантії. Звичайно, можуть бути якісь затримки, але вони добудовують в будь-якому випадку.Великі будівельні компанії – їх у нас не так багато, можна перелічити на пальцях однієї руки “, – зазначив Голова Національної ради Ріелторської палати України Віктор Несін.

Крім цього, за словами заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Дмитро Ісаєнко, одним з механізмів захисту від недобудов і будівельних афер є обрання кампанії-забудовника, яка має частку державної абокомунальної власності в статутному капіталі.

Джерело: unn.com.ua

Возможно, Вам также будет интересно