Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

«Житлобуд-1» планує будівництво чергової багатоповерхівки на Балакірєва 3, А

77.jpg
 

Депутатами Харківської міської ради прийнято рішення щодо того, щоб “надати дозвіл на початок розробки документації із землеустрою для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів”.
Відповідно до рішення, ОК “Житлово-будівельному кооперативу ЖИТЛОБУД-1” надали дозвіл для початку розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею приблизно 0,0230 га, який є власністю територіальної громади містаХаркова. Категорія земельної ділянки – це землі житлової та громадської забудови, класифікація видів цільового призначення земель – 02.03, для зведення з подальшої експлуатації житлового комплексу по вулиці Балакірєва, 3-А.

ОК “ЖБК” ЖИТЛОБУД-1 “необхідно скласти документацію щодо землеустрою для зведення, використання і обслуговування об’єкта.Також представникам організації необхідно звернутися до Департаменту земельних відносин Харківської міської ради для того, щоб розрахувати орендну плату за користування земельними ділянками і для укладення попереднього договору на пайову участь урозвитку інфраструктури міста.

Джерело: sahnov.com

Возможно, Вам также будет интересно