Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Забудовник 16-ти поверхівки на мисі Кришталевому тепер погрожує засудити всіх, крім губернатора і самих суддів

75.jpg
 

Всі, хто дезінформує виконуючого обов’язки губернатора Севастополя Сергія Меняйло та судові інстанції про незаконність будівництва висотки на мисі Кришталевому, будуть притягнуті до відповідальності.
– Ми будемо домагатися того, щоб понесли відповідальність згідно з російським законодавством ті, хто підставляють губернатора і штовхають його на протиправні дії, надаючи недостовірну інформацію, – заявив голова ЖСТ «Анит» Микола Соколов.

Він вважає, що «та команда, яка перебувала раніше у влади, поки не змінена, не відбулася реформація, тому губернатору пояснили, що на сьогодні найбільша проблема, це будівництво 16-ти поверхового будинку».

– Я впевнений, що перед усіма стоїть одне завдання – зробити так, щоб громадяни Росії, які вклали свої паї в будівництво, не постраждали.

Микола Соколов, який виступає замовником будівництва двох 16-поверхових будинків по вулиці Капітанської подав заяви до Громадської приймальні Генерального прокурора Російської Федерації в Севастополі і Слідчий комітет Російської Федерації.Він наполягає на тому, що будівництво ведеться на законних підставах, і у нього є весь пакет дозвільних документів.

Джерело: sevnews.info

Возможно, Вам также будет интересно