Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Найбільше житла сьогодні будують в Івано-Франківській області

71.jpg
 

Загальна площа нового і реконструйованого житла в першому кварталі 2014 більш ніж на 47% перевищила аналогічний показник першого кварталу 2013 року.
Найбільше зростання обсягів збудованого житла наголошується в Івано-Франківській області – у 2,6 рази, Київській та Львівській – в 2,2 рази областях, повідомляє прес – служба Міністерства регіонального розвитку і ЖКГ.

Як і раніше найбільше в будівництво нового житла вкладає населення – 1,2 млн. кв. м, або майже 60% прийнято в експлуатацію в одноквартирних будинках.Серед збудованих квартир майже дві третини – однокімнатні та двокімнатні – користуються найбільшим попитом у населення.

“Міністерством були розроблені і направлені в регіони офіційні роз’яснення щодо окремих положень, неоднозначне трактування яких приводила до ускладнень. Разом з Конфедерацією будівельників України проведено ряд семінарів та круглих столів.Крім того, вжито заходів щодо зміцнення керівної ланки Державної інспекції архітектурно – будівельного контролю та її територіальних органів та наповненню їх складу кваліфікованими фахівцями “, – розповів віце-прем’єр, міністр регіональногорозвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

Він додав, що все це в комплексі дало можливість багатьом забудовникам ввести в експлуатацію житло, яке не вдавалося ввести з різних причин останнім часом.

Джерело: obozrevatel.com

Возможно, Вам также будет интересно