Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Прогноз розвитку подій в Україні на 2014-2015 роки

184.jpg
 

Політичні та економічні зміни в Україні, активні військові дії на сході країни, турбують мільйони людей.
Перспективи розвитку цих доленосних подій, свідками та учасниками яких ми є, викликають гострий інтерес у наших співвітчизників. Ми постараємося відповісти на питання: «Що чекає Україну?» І дати максимально об’єктивний прогноз на найближче майбутнє.
Відзначимо, що аналіз конфігурації планет ще в середині 2013 року давав пряму вказівку на те, що Україну чекають серйозні потрясіння, періоди гострого протистояння уряду і народу, потужні руйнівні процеси, які торкнуться різних сфер. Згідно загальносвітовому прогнозом від СПбАА, 2014 принесе жителям Землі багато негативного: «… Людських жертв буде значно більше, ніж у попередньому 2013 році. Населення різних регіонів буде страждати і гинути під час стихійних лих, в техногенних катастрофах і військових діях »1.
На жаль, біль і кров супроводжують кожному процесу переродження. Для України останні місяці були надзвичайно складними, принесли багато випробувань. І найближчим часом втішні прогнози будувати передчасно. До весни-літа 2015 року збережеться напружена, агресивна обстановка. Висока ймовірність людських жертв протягом усього зазначеного періоду.
Після лютневої революції може скластися грунт для жовтневої. Конфігурація планет в жовтні 2014 року виглядає дуже напружено. Можливі масові виступи проти влади. Враховуючи агресивний фон усього періоду – вірогідні людські жертви. На цей період, за прогнозами політиків, в Україні заплановані парламентські вибори. Але наші фахівці застерігають: ситуація може вийти з-під контролю.
З позитивних тенденцій можна відзначити, насамперед, те, що у світовому співтоваристві формується і зміцнюється позитивний імідж України, і до вересня 2014 включно успіх і зростання популярності їй забезпечений.
З 24 червня 2014 настає сприятливий період для взаємовигідного співробітництва та успішного партнерства. За нашими прогнозами, підписання економічної частини угоди України з ЄС неодмінно станеться, це подія – просто невідворотно, оскільки призначене саме на даний період.
Протягом усього 2014 сприятливим виглядає і фінансовий фон. Простежується позитивна тенденція і на 2015 рік: доходи будуть істотно перевищувати витрати. Разом з тим, Україні доведеться неабияк витратитися на відновлення своєї обороноздатності – очікуються значні фінансові вливання в Збройні Сили України, аж до весни-літа 2015 року. Але можна стверджувати: велика ймовірність того, що Україна буде надаватися серйозна фінансова допомога міжнародними фінансовими інститутами протягом як 2014, так і 2015 років. Причому, важкий період жовтень 2014 завершиться великими інвестиціями, і можна чекати значних сум з середини листопада по середину грудня.
Чималий інтерес у багатьох викликає і гороскоп України як держави. Аналіз деяких аспектів цього гороскопа ми представляємо Вашій увазі.
Характеризуючи Україну, можна говорити про те, що вона – миролюбна країна і, як правило, прагне зайняти зважену, «центристську» позицію в будь-яких конфліктах. Але в критичних ситуаціях така поведінка – спроба балансувати і бажання зберегти спокій – може виглядати як невпевненість, слабкість. Конфігурація планет вказує і на існування небезпеки заподіяння фізичної шкоди державі, що можна трактувати як можливість втрати територій. Також країні нерідко бракує волі у відстоюванні своїх інтересів і досягненні цілей, лідерських якостей. У деякі періоди можуть яскраво проявитися лінь, пасивність, залежність. В інші моменти спостерігається різка зміна настрою і навіть певна істеричність.
Разом з тим, Україна притаманні і практичність, і розсудливість. У неї досить високий фінансовий потенціал і відмінні передумови для розвитку будь-якого виду бізнесу – не лише великого, а й середнього та дрібного. Також у країни дуже високі інтелектуальні можливості. Не викликає сумніву і її соціальний успіх: зірки вказують на те, що Україні гарантована підтримка інших країн і чимала популярність у світовому співтоваристві.
А от якщо розглядати сферу партнерства, то тут все однозначно погано. Співпраця складається, швидше, проблемно, ніж безхмарно. У гороскопі є вказівки на схильність країни наживати ворогів і провокувати агресію. Україні доведеться стикатися з партнерами жорсткими, несучими їй пряму загрозу. Вони готові до атак і протидіятимуть, відкрито чи завуальовано. Більш того, на надійне співробітництво розраховувати не доводиться не тільки самої України, але і її партнерам, оскільки країна схильна міняти «правила гри», переглядати домовленості і контракти.
І на завершення, хочеться проаналізувати гороскопи України та Росії на сумісність. Примітно, що зірки тільки підтверджує сформовану ситуацію у відносинах між цими країнами.
Насамперед, видно чіткі вказівки на високу конфліктність, яка існує між Росією і Україною. Можна говорити про нерозв’язних протиріччях і неминучих протистояннях, оскільки прагнення України до зміцнення своїх позицій і розширенню може наштовхнутися на стримування і обмеження з боку Росії. Фактори тиску виражені надзвичайно чітко. Це говорить про те, що РФ по-своєму бачить шлях країни-сусідки і не тільки не має наміру рахуватися з її інтересами, а й завжди буде займати позицію суворого Вчителі, а не рівноцінного партнера. РФ вважає Україну невдячною і тому розриває зв’язки, забираючи те, що вважає, попросту, своїм чи необхідним забрати. Україна розцінює це як зраду, такі відносини не сприймає, готова чинити опір агресії, відстоювати свої інтереси. Саме такий розвиток відносин ми зараз і спостерігаємо. На жаль, між країнами немає і взаємної доброти і взаєморозуміння, а значить, відсутній грунт для міцної дружби або теплих душевних зв’язків.
Єдине, що трохи пом’якшує загальну несприятливу картину відносин і дає певний оптимізм, це можливість певного сприяння в соціальній реалізації України. І хоча вплив це – дуже слабкий вплив, все-таки його потрібно відзначити як позитивний фактор.
Якщо зробити спробу прогнозу розвитку сформованого зараз конфлікту між Україною і РФ на основі аналізу сумісності двох держав, то в 2014-15 рр.. найнебезпечнішими стануть періоди з 25 червня по 17 липня 2014 р. і з 27 серпня по 1 вересня 2014 Якщо згадати, на яку дату заплановано підписання економічної частини угоди України з ЄС, а також ситуацію в газових переговорах, прогноз виглядає вельми реалістичним.
Для довідки:
Світ вступив в півторарічний період «виявлення істини й прозріння людства». Це – період Плутона. Він почався в 2014 році і закінчиться в 2016 році. «… Плутон символізує смерть і відродження, переворот у масовій свідомості. З ним буде пов’язано відкриття нових, практично невичерпних, джерел енергії. Також можливі й інші відкриття: в області надпровідності, в глобальній зв’язку і т.д. Все це радикально змінить життя людства. Зміниться світовий порядок.
Старий світ підійшов до свого кінця. Людство стоїть на порозі епохи, яку можна назвати Апокаліпсисом, коли відбувається крах колишнього світоустрою і народження абсолютно нового.
Важливо не плутати поняття «Апокаліпсис» та «Армагеддон». Слово «Апокаліпсис» можна перекласти як «виявлення істини». Нас чекає період прозріння людства, коли з очей сотень мільйонів людей спаде пелена. Безумовно, такий переворот у свідомості супроводжуватиметься знаменними політичними та економічними рішеннями, втіленням яскравих і запаморочливих ідей, появами харизматичних особистостей. За нашими прогнозами, 2017 стане початком нової ери в історії розвитку … ».
Школа Астрології Шестопалова в Україні
Автор: А.Ю. Котенко
Джерело: domik.ua

Возможно, Вам также будет интересно