Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Росії можна все? Світ грає без правил?

756.jpg
 

Послухайте, але ж історія про гуманітарний конвой – вона зовсім не про конвой. Ось дивіться, Росія відторгнула Крим. Не важливо чому, важливо що вирішила – треба забрати. І забрала. Їй кажуть – ти порушила всі мислимі міжнародні закони, обнулила непорушність кордонів і т.д. Росія відповідає: знаєте, от я так вирішила, значить так і буде. І тут же вирішила влаштувати ДНР-ЛНР. Не важливо зараз, чому вона так вирішила – важливо, що вирішила і зробила. Почалася війна, стали гинути люди. Ще раз, ця війна почалася тому, що Росія так захотіла. Гаразд, Захід запровадив санкції. Як вони діють, добре видно. Далі збитий літак. Санкції поглиблюються, але Росія не тільки не приховує допомогу луганда, але вже відправляє туди техніку і людей відкрито. Далі, Росія придумала гуманітарний конвой. Не важливо, навіщо вона його придумала, важливо, що ось вона вирішила, що він увійде на територію України, хоч ви там все зі своїми протестами Здохни. І вона вводить цей біленький конвой, без згоди не те, що українського, а й міжнародного Червоного Хреста.

І ось зараз по території України йдуть недозволені вантажівки з незрозумілою метою. Багато вантажівок. І весь світ гадає, а що буде далі. Тобто, війна загостриться, або зайдуть і вийдуть.

Слухайте, у мене питання.
Мені все одно, з якою метою ці безумці влаштовують виставу, і що в виправдання бреше їх свита. У мене питання зовсім до цих безумцям.

У мене питання до міжнародних інститутів, до Меркель, там, до Обами. Чи означає те, що відбувається, що є така окрема країна Росія, і їй можна ВСЕ. Чи означає це, що їй, чомусь, не писані жодні міжнародні правила, що їй можна порушувати будь-які міжнародні закони, причому, абсолютно безкарно. Зауважте, моє питання носить чисто формальний характер, я просто хочу зрозуміти правила мого існування та існування моїх близьких. Я просто запитую: для Росії є правила політики, правила існування з сусідами і т.д? Або їй все дозволили і цих правил немає? Неважливо чому дозволили, важливо є правила, чи ні?

Тільки це питання не про слова “ой, ми стурбовані; ой, ми, типу, протестуємо, ми не потиснемо йому руки, ми отвернёмся, коли він буде з шампанським проходити повз нас”.
Насправді, Росії правила писані, чи вже ні?
Так, чи ні?

Тут є друге питання: а якщо їй можна, то чи означає це, що світ тепер грає без правил. І що до відрізаною голові західного кореспондента іракськими бойовиками, я можу ставитися спокійно, як до російської агресії. Або до вбивства чорношкірих підлітків в США в Фергюсон. Ну, вирішили відрізати, так відрізали. Вирішили вбити, ну і вбили, чого там.

Тобто, мабуть міжнародним інститутам пора відповісти на питання – ми живемо хоч з якихось правилам, або зараз правило тільки одне: якщо не можна, але дуже хочеться, то можна.

Ця відповідь доведеться сформулювати і Меркель, і Обамі, бо Оруелл з його “Мир – це війна, а війна – це мир” зараз підійшов, власне, до цивілізованого світу дуже близько. І усвідомити, що відбувається – це задача найбільших політиків світу і міжнародних інститутів. Якщо вони це не зроблять в найближчі години, то вся Європа буде палахкотіти в огні “гуманітарної операції”, а західним лідерам будуть відрізати голови (буквально) ввічливі зелені чоловічки. Або сині. Тому, що якісь, зовсім арабські терористи вирішать, що законів більше немає. І їм так треба. До речі, можна ж і ракети на Кубі знову розмістити. Так, Обама, звичайно, подзвонить в Кремль, але йому там дадуть відповідь, що він не Кеннеді і “нехай їсть свій банан” – адже це новий тренд у російських політиків так патріотично відповідати. А ще скажуть, що Хрущов давно помер, так що, ракети Не будуть, тому що “нам так треба”, так хочеться.

Я чому знову задаю це питання. Тому що, коли одній країні дуже хочеться, а інші країни не можуть їй пояснити, що “перехочется”, то справа може закінчитися великою війною, мільйонами біженцем, крахом красивою Європи та високотехнологічної Америки. Таку війну ми вже пережили, вона називалася – Друга світова. І, нагадаю, вона спалахнула рівно тому, що одному з божевільних “так захотілося”.

Коротше, потрібна відповідь. Прямо зараз потрібна відповідь.

Оригінал: http://top.thepo.st/