Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві активно будують 900 тис. кв. м торгової нерухомості

41.jpg
 

Потенціал ринку роздрібної торгівлі України дуже великий, незважаючи на економічну та політичну нестабільність, ризики країни і порівняно низькі доходи населення.
Згідно з даними компанії DTZ станом на січень 2014 року, в Києві в активній стадії будівництва знаходяться нові об’єкти торговельної нерухомості орендною площею близько 900 000 кв. м (GLA).Якщо ці об’єкти будуть введені в експлуатацію відповідно до заявлених термінами, до кінця 2017 поточний обсяг столичного ринку торгової нерухомості збільшиться більш ніж на 40%, що в свою чергу призведе до збільшення «ринку орендарів».

Тому конкуренція в сегменті торговельної нерухомості в Україні посилюється у зв’язку з появою все більшої кількості сучасних об’єктів, а також реальних, якісних проектів, і в даний момент забезпечення високої якості і професійного управлінняоб’єктів все більше визначає успішність існуючих і нових торгових центрів у країні.

Водночас, поточна динаміка введення в експлуатацію нових об’єктів підвищить привабливість українського ринку торгової нерухомості для торгових мереж, але може привести до зниження орендних ставок у сегменті, зокрема в класі неякісних торговихцентрів «першого покоління».

Незважаючи на поточне загострення політичної і економічної ситуації, Україна володіє великим потенціалом і конкурентними перевагами, пов’язаними з великим споживчим ринком і хорошою освітньою системою, яка створює передумови для подальшогорозвитку інноваційного потенціалу країни.

Джерело: building.ua

Возможно, Вам также будет интересно