Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Абсолютно чорний мінімалістичний готель

19080.jpg
 

Італійське архітектурне бюро Pedevilla Architects побудувало друга будівля для готелю Bühelwirt – чорне мінімалістичне будівля, що нагадує шолом Дарта Вейдера.
Раніше готель Bühelwirt був звичайним традиційним альпійським шале в Південному Тіролі, недалеко від італійського міста Больцано і гірськолижного курорту Клаусберг. Його побудували ще в 1910 році, коли це місце стало особливо популярним серед мандрівників і спортсменів.Тут було всього кілька номерів з видом на гори і невеликий ресторан.

Однак нещодавно власники тірольського готелю вирішили істотно збільшити столітній гірський готель і запросили для цього італійську архітектурну студію Pedevilla Architects, щоб ті побудували ще одне, сучасне і великий будинок.

Другий корпус готелю навмисно звели на схилі на схід від першої будівлі, щоб воно не загороджувало вид на гори і, головне, не заважало сонячним променям світити в вікна гостей готелю.Асиметрична дах нової будівлі, на думку архітекторів, нагадує традиційні для регіону похилі дахи шале, а виступаючі з неї вікна дозволяють всім гостям готелю насолоджуватися приголомшливими видами Південного Тіролю та італійськими теплими сонячними променями.

Фасади будівлі виконані з пофарбованої в чорний колір модрини. Такий вибір, на думку авторів проекту, робить готель особливим і виділяє драматичне чорне будівля на тлі звичного альпійського ландшафту.

У новій будівлі готелю архітектори розташували 20 номерів різного розміру, ресторан і невеликий спа-центр.Прості форми, натуральні матеріали, економічне використання простору, світлий інтер’єр – все це архітектори запозичили з стилю скандинавських заміських будинків.

При цьому автори проекту приділили велику увагу деталям: деякі елементи (наприклад, вирізані на стільцях ромбики) притаманні саме гірським осель.Лампи для номерів були зроблені вручну з міді, а штори з традиційного для цього регіону лодена виткані на місцевій фабриці. Такі деталі створюють затишну атмосферу і чітко вказують на те, де розташувався готель.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно