Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Аеропорт “Бориспіль” не буде розвивати термінали “B” і “F”

9751.jpg
 

Про це повідомив виконуючий обов’язки генерального директора аеропорту Євген Дихне.

“Термінал” F “- це демонстрація державної безгосподарності. Коли він зводився, вже не вписувався в стратегію розвитку аеропорту, яка була визначена на той час.На нього витрачено значно більше грошей, ніж планувалося. Він будувався як додатковий, тимчасовий, На сьогодні це приклад неефективного використання ресурсів “, – сказав він на прес-конференції в Києві у вівторок.

Е.Дихне зазначив, що керівництво аеропорту буде думати над тим, як використовувати термінал “F”, однак зараз він не вписується в стратегію розвитку аеропорту, оскільки “центром тяжіння” є термінал “D”.

“Термінал” B “також сьогодні не задіяні і найближчим часом задіяний не буде. Цей термінал морально застарілий. Нам обходиться в чималі гроші його зміст в аварійно-безпечному стані.Тому долю терміналу “В” визначимо після виникнення необхідності реконструкції аеропорту до такої міри, що ми дійдемо до цього терміналу. Сьогодні він в плани розвитку не входить “, – констатував в.о. гендиректора аеропорту” Бориспіль “.

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. Га. Має дві злітно-посадочні смуги: одну – довжиною 4 тис. М, шириною 60 м, другу – довжиною 3,500 тис. М, шириною 63 м.На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

Джерело: interfax.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно