Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Аеропорт Бориспіль за свої кошти побудує багаторівневу парковку

1392653601-1406
 

Підприємство виконає будівництво об’єкта за власні кошти і не буде залучати інвестора, як планувалося раніше. Про це в інтерв’ю порталу ЦТС заявив в.о. гендиректора аеропорту Євген Дихне.

За словами топ-менеджера, гроші на будівництво були закладені в фінплан підприємства на 2017 рік.

“Нарешті в фінплані 2017 року на це закладені кошти. Але будувати ми будемо паркінг тільки на 1 тис. місць. Для концесіонера цей об’єкт не вигідний, тому що всі 2036 паркомісць – надлишкові для терміналу D”, – зазначив Дихне.

Скорочення кількості паркомісць було викликано розрахунком пасажиропотоку і перспективою створення нових терміналів, біля яких необхідно буде зводити інші паркінги.

“Ми маємо верхню межу, максимальну для аеропорту “Бориспіль” в терміналі D – три тисячі пасажирів на годину. Ці розрахунки відповідають необхідності побудувати паркомісця ще для тисячі автомобілів. Відповідно, 2 тис паркомісць не знадобляться для терміналу, а коли аеропорт почне розвиватися в інших терміналах, цей паркінг для них буде незручний. Ніхто не захоче “топати” до іншого терміналу з валізою близько 2 км”, – уточнив Євген Дихне.

Джерело: cfts.org.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно