Категории
16182.jpg
Аеропорт “Київ” припинив співпрацю з магазином duty free Pavo через підозри в контрабанді
01.02.2017 Дайджест
 

Міжнародний аеропорт “Київ” (Жуляни) припинив співпрацю з магазином безмитної торгівлі (duty free) Pavo в зв’язку з підозрами в контрабанді.
Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в аеропорту з посиланням на главу ради директорів підприємства Дениса Костржевського, Pavo group працює в аеропорту “Київ” з 2010 року. “Це донецькі бізнесмени, які співпрацювали з нами до останнього часу.Вони представники колишньої влади, були близькі попередньому керівництву країни, продовжили користуватися тими ж методами, які використовували минулі правителі. Як виявилося, існує кілька кримінальних справ щодо контрабанди товару компанією Pavo group.Ми підозрюємо, що вони використовували магазин duty free, який знаходиться на території аеропорту, просто як прикриття для своєї незаконної діяльності “, – сказав він.

За словами Д.Костржевського, після того, як співробітників компанії “Майстер-Авіа” (управляє аеропортом – ІФ) почали викликати до правоохоронних органів для дачі пояснень щодо можливої ​​контрабандної діяльності компанії Pavo, було прийнято рішення припинити співпрацю зтакими партнерами. На це рішення аеропорту також вплинула фінансова недисциплінованість Pavo при здійсненні орендних платежів, внаслідок чого між організаціями нерідко виникали конфлікти.

Д.Костржевський відзначає, що відповідно до договору оренди, укладеного між “Майстер-Авіа” і Pavo group, в разі його розірвання “Майстер-Авіа” повинна повідомити Pavo за 60 днів, а Pavo згорнути діяльність за цей термін. “60 днів минули 27 січня 2017 року.У цей день ми анулювали пропуски працівників магазину. Компанія Pavo для нас тільки орендар, причому некомфортний. Що стосується нових орендарів, ми провели відкритий тендер, в якому брали участь практично всі duty free – оператори, представлені в Україні.Кращі пропозиції були у компанії БФ-груп. Ця компанія також представлена ​​в аеропорту Бориспіль “, – сказав Д.Костржевський.

Він додав, що компанія запропонувала найкращі фінансові умови і більший асортимент товарів безмитної торгівлі.”До цього в магазині duty free Pavo торгували в основному сигаретами і алкоголем. Компанія” БФ-груп “взяла на себе зобов’язання розширити лінійку продукції – текстиль, парфумерія, косметика, електроніка та ін.Нові орендарі також реконструюють приміщення магазину і зроблять його більш комфортним для пасажирів “, – підкреслив Д.Костржевський.

Щодо орендної плати, він додав, що згідно з договором, укладеним з новим орендарем “БФ-груп”, аеропорт буде отримувати орендну плату на 30% більше, ніж за старим договором з Pavo group.”Крім того, якщо Pavo нам платило фіксовану орендну плату, то нова компанія, крім фіксованої плати, буде платити відсоток від обороту, що для нас значно вигідніше: це підвищить доходи” Майстер-Авіа “і, відповідно, надходження до міського бюджету”, – резюмувавглава ради директорів аеропорту “Київ”.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

** *