Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Аграрії отримають 300 мільйонів

10304.jpg
 

Кабінет Міністрів України погодив виділення 300 млн. грн. державних коштів для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Кошти будуть спрямовані на здешевлення відсоткової ставки для малих і середніх сільськогосподарських підприємств. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Міністр підкреслив, що це дозволить сільгоспвиробникам, як і в минулому році, залучити 7,8 млрд. грн. кредитів в рамках державної програми по компенсації відсотків по кредитах.

За його словами, компенсації будуть підлягати процентні ставки за кредитами, залученими для покриття таких витрат, як закупівля паливно-мастильних матеріалів, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, ветеринарних препаратів, молодняку сільськогосподарських тварин і птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів тощо.

“Виділення кредитних грошей створить сприятливі умови для залучення кредитів в банках, дозволить суб’єктам господарювання агропромислового комплексу отримати державну підтримку за залученими кредитами та, таким чином, поліпшить фінансовий стан аграріїв”, – підкреслив Олексій Павленко і додав, що питання розподілу коштів повністю децентралізоване і рішення приймається на рівні областей.

Джерело: ubr.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно