Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Активістка розповіла, що чекає новостройкі- “свічки”, побудовані на схилах Дніпра

2242.JPG
 

При будівництві нових будинків на схилах Дніпра не враховується додаткове навантаження на електромережу міста, додаткова потреба в воді, інших комунальних послугах, а також особливості грунтів, на яких зводиться будівля.

Таку заяву в ході прес-конференції в “Обозревателе” зробила незалежний дослідник археологічної спадщини Києва Ольга Козловська.

“Київ стоїть не на камені, він стоїть на глинах, на воді. Через п’ятдесят років ми можемо отримати тут пустелю через споруди, які порушують дренаж, порушують відведення води. Це може закінчитися страшними селями”, – заявила вона.

За словами активістки, сьогодні “всі схили Дніпра знаходяться в аварійному стані”. “Якщо буде землетрус, як у Румунії на 9 балів, і тут трусне балів на 7, то всі ці “свічки” повяляться на бік. Всі ці забудови, які стоять на глині, приведуть до катастрофи”, – підкреслила Козловська.

Екс-головний художник Києва Віктор Глєба в цьому контексті додав: “Зона схилів Дніпра не випадково є ландшафтною, охоронною, тому що підняття ґрунтових вод – це небезпечно. Від таких забудов створюються шурфи, підземні печери”. Він додав, що грубі порушення закону – “і щодо будівництва в охоронній зоні як такого, і щодо перевищення допустимої висотності будівель – на першій стадії призводять до наслідків на останній стадії”.

Джерело: kiyany.obozrevatel.com

Возможно, Вам также будет интересно