Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Активна забудова передмістя створить інфраструктурні проблеми в Києві

7155.jpg
 

Активне будівництво нового житла в передмісті і ігнорування питання створення там об’єктів соціально-побутової інфраструктури призведе до серйозних інфраструктурним проблемам в Києві. Таку думку озвучила Ганна Іскіердо, директор проектної компанії «АИММ-ГРУП».

«Передмістя перегнав столицю за обсягами будівництва нового житла. У той же час, зводячи мільйони квадратних метрів житла, не будують школи, дитячі садки та інші об’єкти соціальної інфраструктури.Все це призводить до того, що жителям доводиться щодня їздити до столиці, щоб відвести дітей в освітні установи або, приміром, відвідати клініку.Наявної сьогодні інфраструктури в столиці не вистачає навіть для забезпечення місцевих жителів, навантаження на транспортні артерії призводить до погіршення ситуації на дорогах.Проблеми передмістя перестали носити локальний характер, а зачіпають інтереси Києва, тому вирішуватися такі питання повинні спільно владою міста та області », – вважає експерт.

Згідно з інформацією Головного управління статистики у мКиєві, в столиці в 2014 році, 620 наявних дитячих садків вистачило, щоб забезпечити місцями в дошкільних установах лише 67% дітей відповідного віку. Якщо врахувати, що в середньому в містах-сателітів в середньому по 10-15 дитячих садків, а населення становить мінімум 50 тис.людина і неухильно зростає, завдяки новому будівництву, багато будуть шукати можливість знайти місце в дитсадку в столиці.

«Сьогодні від забудовників не вимагають в обов’язковому порядку будувати об’єкти соціальної інфраструктури ні в Києві, ні в області.І якщо деякі столичні компанії заради комфорту нових мешканців будують інфраструктуру, то в передмісті – це поодинокі випадки. У підсумку столиця відчуває на собі наслідки щоденної «міграції» жителів передмістя, які постійно поглиблюються.До того ж межа, де закінчується передмістя, а де починається столиця, подекуди практично стерта.Якщо в найближчому майбутньому Київ не займеться проблемами ближнього передмістя, то стане одним із самих некомфортних для проживання міст, як мінімум в Україні », – говорить архітектор.

Джерело: 100realty.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно