Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Аквапарк у вигляді орігамі у Франції

 

У Франції, неподалік від Nature Paris в районі Марн-ла-Валле, з’явився незвичайний аквапарк за проектом архітектора Жака Фер’є.
Аквапарк Aqualagon є величезна скляна споруда, натхнена чином орігамі.

Aqualagon знаходиться поруч з невеликим озером, тому здається, що будівля стоїть прямо на воді.Одна сторона парку виходить на ліс, який захищає взимку від холодних північно-східного вітрів, а інша – на сонячну сторону, що дозволяє отримувати багато природного світла круглий рік.

Спорудження завдяки великій кількості скла прекрасно гармонує з водною гладдю, відбиваючи сонячні відблиски.Абсолютно прозоре, легку будівлю створює відчуття, що кордони між інтер’єром парку і озером немає, що Aqualagon – це логічне продовження живописного ландшафту.

Геометрична форма парку натхненна паперовими орігамі – його прямі лінії дозволили спроектувати зручну систему сходів, по яких можна піднятися на саму вершину, щоб подивитися приголомшливий вид.Прогулятися можна прямо по зовнішній частині фасаду, навколо будівлі під відкритим небом. А тим, хто боїться висоти, можна спокійно піднятися на ліфті.

Насолодитися видом можна і прямо з парку.Особливо красиво тут вночі, коли через скляний купол можна милуватися зоряним небом.

Споруда заввишки близько 35 м підноситься над деревами, стаючи своєрідним маяком і орієнтиром цієї місцевості.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно