Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Amazon почав продавати і доставляти цілі будинки

18012.jpg
 

Будиночок розміром з морської контейнер можна поставити на дачній ділянці або навіть у власному дворі, якщо там достатньо місця.
Доставка обійдеться в $ 3700., пише Digital Trends.

Тепер новий будинок можна в два кліка купити на Amazon. Більш того, його навіть привезуть з будь-якого вказаною адресою. Цей крихітний будинок від компанії MODS International називається – ви не повірите – «Крихітний Дім» і коштує $ 36 000.Його доставка обійдеться в $ 3700., а чекати доведеться близько трьох тижнів.

Супер-малогабаритне житло зроблено з морського контейнера і розраховане на покупців, які «хочуть жити простим життям і задовольнятися малим».Будиночки продаються повністю мебльовані, обладнаними сантехнікою і електропроводкою, з теплоізоляцією і кондиціонером. Там є спальня, кухня, душ, туалет, раковина, кухня і вітальня.А якщо відкрити великі двері з торця «будівлі», буде здаватися, що у вас прекрасний вид на внутрішній дворик.

Звичайно, «Крихітний Дім» не можна назвати вершиною дизайнерського мистецтва в своєму сегменті.Зате вони екологічні, мобільні, їх можна купити без іпотеки, дешево містити і податок на власність прагне до нуля. За такі гроші – це відмінний варіант для всіх, хто обмежений у коштах або хоче мати затишний і повністю обладнаний заміський будинок.Або будиночок для гостей у дворі власного будинку.

Однак, в США далеко не всі співають дифірамби цій ідеї. У 2016 році жителі міста Мілтон виступили проти таких малобюджетних будинків в їхньому районі.Вони порахували, що це зробить район менш благополучним і зіб’є ціну на їх престижну нерухомість.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно