Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

АМКУ перевірить столичні готелі

 

Антимонопольний комітет перевірить інформацію про суттєве підвищення готелями Києва цін на свої послуги напередодні фіналу Ліги чемпіонів.
Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало моніторинг ринку надання готельних послуг в столиці.

Як повідомляє прес-служба АМКУ, причина – поява повідомлень про суттєве підвищення готелями Києва цін на послуги з тимчасового проживання в готелі напередодні фіналу Ліги Чемпіонів.

“Підвищення цін під час спортивних подій – звичайна практика для ринкових відносин, проте синхронний істотне зростання ціни може свідчити про можливу змову учасників ринку.Ціна повинна регулюватися ринковими механізмами і бути економічно обгрунтованою “, – відзначають в АМКУ.

У відомстві підкреслили, що в разі виявлення ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції до госпсуб’єктів будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства.

Раніше кияни запустили флешмоб з безоплатного надання житла уболівальникам, які приїдуть на фінальний матч.

Перед фіналом Ліги чемпіонів ціни на добову оренду нерухомості в Києві різко злетіли.Житло в Києві на 24-27 травня зараз можна зняти мінімум за 400 євро.

Джерело: biz.liga.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно