Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Англієць зробив зі свого замку крутий офіс

18430.jpg
 

Містер Морлінг, засновник порталу «money.co.uk», витратив понад 4 мільйони доларів для того, щоб реалізувати свою мрію – створити найкраще місце для роботи.
Він вважає, що його команда – це найцінніший актив. Тому турбота про людей, які працюють на money.co.uk, – одна їх його найголовніших завдань.

Безкоштовне харчування, гнучка система бонусів і привілеїв, а головне – просто неймовірно крутий офіс – Кріс Морлінг дійсно постарався на славу.

Для того, щоб співробітники із задоволенням проводили час на роботі, британський бізнесмен вирішив зробити сучасний ремонт у своєму старовинному замку, який знаходиться в Сайренсестер – невеликому місті в графстві Глостершир.

На перший погляд здається, що офіс в замку площею 930 квадратних метрів, – це недозволена розкіш. Однак, Кріс Морлінг стверджує, що навіть не настільки велике приміщення в межах Лондона обійшлося б йому набагато дорожче.

Офіс «money.co.uk »- це яскраві кольори, комфорт, можливість« переключитися »і відпочити. Кріс Морлінг впевнений, в такому чудовому робочому просторі співробітники трудяться продуктивно і з задоволенням.

На даний момент в проекті «money.co.uk» зайняті 50 осіб.І дизайн розроблявся з урахуванням побажань і потреб кожного члена команди. Кріс Морлінг особисто запитував у своїх підлеглих, чого їм не вистачає і як вони бачать своє робоче місце.

Хлопці з «money.co.uk »обожнюють приходити на роботу, адже тут панує атмосфера свободи і взаєморозуміння. Члени колективу кажуть, що у них є величезна мотивація працювати на результат. Адже про них піклуються, дають їм можливість розвиватися і реалізовувати себе.Тому кінотеатр і настільні ігри не заважають співробітникам якісно виконувати свої обов’язки.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно