Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Архітекторам без профільної вищої освіти анулюють сертифікати

 

Посилено вимоги до професійного рівня виконавців робіт.
Кваліфікаційні сертифікати на право здійснення діяльності по архітектурному і інженерно-будівельного проектування, технічного нагляду та експертизи в будівництві, видані особам, які не отримали вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівеньбакалавра, спеціаліста або магістра) за відповідним напрямом професійної атестації, вважаються анульованими.

Зміни до Порядку проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури внесено постановою Кабміну від 25 квітня 2018 року № 327.

Вимога про анулювання поширюється на сертифікати, видані до набрання чинності Законом № 2020 VIII.Цим Законом встановлено, що виконавцем робіт зі створення об’єктів архітектури може бути тільки акредитоване особа з вищою профільною освітою і досвідом роботи від 3 років.Раніше допускалося проходження акредитації особою без вищої освіти, але з досвідом роботи понад 10 років.

Також передбачена можливість анулювання таких сертифікатів у разі внесення іншим законом змін щодо кваліфікаційних вимог до осіб, які здійснюють архітектурну діяльність.Сертифікати будуть вважатися анульованими через 6 місяців з дня набрання чинності такого закону. Відповідна інформація вноситься до реєстру атестованих осіб.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно