Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Архітектори придумали “хвилясті” хмарочоси

 

У Малайзії побудували незвичайний житловий комплекс Arte S, що складається з двох хмарочосів на 460 квартир.
Звивиста геометрія веж і дизайн їх інтер’єрів натхненні природним ландшафтом крутих схилів берегової лінії місцевої берегової лінії протоки Пенанг, за що будівлі прозвали “хвилястими”.

Вежі були зведені за проектом архітектурної студії Spark в місті Джорджтаун, столиці малазійського штату Пенанг. Студія побудувала як самі хмарочоси, так і оформила в єдиному стилі з ними прилеглу територію.Обидві вежі побудовані на загальних підставах, створеному в єдиній криволінійної композиції. Плавні форми використані у всіх елементах будівель – в оформленні балконів, терас і басейнів будівель.

Більш висока західна вежа житлового комплексу Arte S має 50 поверхів (перші 47 поверхів займають квартири, а 3 останніх – пентхауси). Друга вежа має всього 32 поверху (29 з квартирами і 3 з пентхаусами).

У першій вежі на рівні 35-го поверху розташовані 2 спеціальних контейнера. В одному буде влаштовано приміщення для проведення різних заходів. У більш маленькому обсязі знаходиться джакузі.Сквери і зелені насадження по периметру створюють затінені простору для басейну на подіумі. Сумарна житлова площа комплексу становить 72 500 кв. м.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно