Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Архітектори розробляють принципово новий вид транспорту

0410mt_19_z+springfling_04_panama_city_beach_florida_custom_truck_show+bikini_contest18
 

В системі немає тертя рейок і опору повітря, тому потяги можуть пересуватися зі швидкістю до 1220 км/год. Вперше концепцію запропонував підприємець Ілон Маск, і тепер кілька компаній намагаються її реалізувати. Одна з них, Hyperloop One, і підключила архітекторів з BIG Ideas до роботи.

Спільний проект пропонує не тільки надзвукову швидкість, але і свободу пересування без пересадок – концепцію нового покоління таксі. Потяги в Hyperloop One, по суті, перевозять не людей, а прототип автомобіля. Такий пересувний осередок забирає пасажира на парковці в офісі і заїжджає в відсік Hyperloop One. Коли склад прибуває в інше місто, осередок виїжджає з відсіку і довозить пасажира до потрібного місця.

158 кілометрів між Дубаєм і Абу-Дабі Hyperloop One буде проїжджати за 12 хвилин. Якщо потрібно проїхати 1060 кілометрів із Дубая в Ер-Ріяд, то це займе 48 хвилин. Весь час поїздки пасажирам на стінах будуть проектувати навколишній ландшафт, навіть якщо в цей час осередок рухається не по вулиці, а по трубі.

Глава BIG Ideas Якоб Ланге стверджує, що часи урбаністичних фантазій пройшли: “Ми не чекаємо якихось нових відкриттів, які змінять наше життя. Це відкриття вже є. По суті, фізичні відстані тепер не важливі при проектуванні великих міст”.

Точну дату відкриття системи не називають. Поки компанія Hyperloop One і адміністрація Дубая тільки підписали угоду на проведення подальших досліджень і тестування надшвидкісної магістралі.

Джерело: newbud.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно