Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Архітектори запропонували побудувати символ Києва, хмарочос “Великоднє яйце”

17460.jpg
 

Київські архітектори з проектної групи «Архиматика» запропонували новий архітектурний символ України – хмарочос у формі пасхального яйця – писанки.
Чому, саме, «Писанка»?

Писанка – символ України, що увібрав в себе традиції декількох тисяч років історії. Яйце – символ народження нового. Ще в шумерської культури існував космогонічний міф про народження світу з вселенського яйця.У традиціях багатьох народів існував звичай поклоніння яйцю, як символу переходу з однієї форми буття в іншу: «Живе народжує мертве, мертве народжує живе».

З незапам’ятних язичницькі часи виник на Русі звичай приготування крашанок та писанок.Вареним фарбованим яйцем поминали предків і проводжали зиму. Писанкою зустрічали Живу-Весну і оспівували пробудження творчих сил природи. Писанка органічно увійшла в християнську традицію!Увійшла, перетворивши, але зберігши знакову язичницьку літопис до наших днів, коли язичницькі боги, яким цей літопис присвячувалася, давно забуті.

Архітектори пропонують нове втілення писанки архітектурними засобами.Вся зовнішня оболонка 44-поверхового комплексу перетворюється в аналог гігантського світлодіодного екрану, що складається з 33000 окремих пікселів, кожен з яких є окремим світлодіодним світильником, що складається відповідно з світлодіодів червоного, зеленого ісинього кольорів (RGB).

Інтерактивна фасадна оболонка, подібно звичайному світлодіодному екрані, управляється спеціальним програмним забезпеченням, оператор якого може завантажувати на екран будь-оцифрованное статичне або динамічно змінюється зображення.Це дозволяє вивести на фасадну оболонку самосвітні, динамічно змінюється малюнок Писанки.

Комплекс пропонується розташувати на Південному мисі Рибальського півострова.

Основні техніко-економічні показники проекту:

– загальна комерційно корисна площа (без урахування рекреацій, паркінгу, приміщень технічних і допоміжних служб): 310 000 м2, в тому числі:

– торгові площі 28800м2;

– кінотеатри, боулінги і т.д.9600 м2;

– ресторани та інші підприємства громадського харчування 6900;

– офісні приміщення 224 000 м2;

– готельний комплекс 29500 м2;

– рівень пентхаусів 12 000 м2

Попередня вартість реалізації проекту: 483 мільйонів доларів США, в тому числі: вартістьінтерактивної фасадної оболонки 47 мільйонів доларів США.

Джерело: building-tech.org

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно