Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Арсеній Яценюк вручив ключі від 80 квартир миколаївцям, постраждалим від вибуху

1174.jpg
 

В суботу, 11 жовтня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вручив ключі від квартир миколаївцям, які постраждали в результаті вибуху в будинку №40 по вул. Лазурна.
Нові квартири розташовані в житловому комплексі «Рів’єра».У заході взяли участь голова облдержадміністрації Вадим Меріков, голова обласної ради Тарас Кремінь, Миколаївський міський голова Юрій Гранатуров, представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

У вітальному слові Арсеній Яценюк зазначив, що завдяки спільним зусиллям обласної влади та Уряду за державні кошти було придбано 80 квартир.

– Я хотів, щоб ми сьогодні з вами отримали позитивні емоції.Перший раз я приїхав сюди і все, мабуть, подумали як завжди, приїхав Прем’єр, пообіцяв і нічого не зробить.Але завдяки місцевій владі, в першу чергу, голові облдержадміністрації, Уряду, яке виділило кошти, ці квартири видані, – підкреслив Арсеній Петрович.

Прем’єр-міністр зазначив, що миколаївцям дуже пощастило, адже сьогодні багато людей залишаються без даху над головою, а також повідомив, що Уряд займається проблемами переселенців і родин українських військовослужбовців.

– В Україні сотні тисяч людей без житла, без засобів до існування. Зараз тільки в Миколаєві 6000 переселенців і багато наших військових, які переїхали з Криму. Тому нам потрібно думати і про цих людей, які потребують допомоги.Уряд виділив перший транш – 141 млн. Грн. на придбання житла для військовослужбовців та їх сімей. Прошу голову облдержадміністрації так само оперативно, як ми забезпечили житлом ці 80 сімей, дати можливість військовослужбовцям отримати квартири, – зазначив Арсеній Петрович.

Арсеній Яценюк зазначив подяками тих, хто першими прийшли на допомогу постраждалим жителям.Це Світлана Валентинівна Остапчук – сестра медичного стаціонару відділення анестезіології та інтенсивної терапії Миколаївської обласної лікарні, Сіряченко Ігор Миколайович – командир відділення третьої державної пожежно-рятувальної частини головногоуправління ГСЧС в Миколаївській області, Малкін Григорій Іванович – головний будівельник товариства з додатковою відповідальністю «Миколаївський домобудівельний комбінат» та Недвіженко Тетяна Юріївна – начальник відділу по роботі з інвалідами та ветеранами управліннясоціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Від імені обласної влади, голова обласної ради Тарас Кремінь запропонував хвилиною мовчання згадати тих людей, які загинули в трагедії 12 травня цього року, а також миколаївських військовослужбовців, загиблих в зоні АТО.

– Дорогі миколаївці я думаю, що до слів Прем’єр-міністра важко щось додати, дійсно, що обіцяно – зроблено.Пропоную вшанувати тих миколаївців, які загинули під час тієї страшної трагедії, а також наших миколаївських військовослужбовців, ми будемо пам’ятати вічно, – зазначив Тарас Дмитрович.

На запрошення новоселів, Арсеній Яценюк відвідав одну з квартир і подарував господарям побутову техніку. Господиня квартири Людмила Власюк в розмові з главою уряду зазначила, що задоволена житлом і квартира готова для проживання.Відзначимо, що у всіх квартирах зроблений ремонт і встановлена ​​сантехніка.

Джерело: saturn.mk.ua

Возможно, Вам также будет интересно