Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Арт-гараж в Майамі з п’ятьма різними фасадами

 

Гаражі – неминуче зло в міському ландшафті. Рідко вони можуть похвалитися хорошою архітектурою. Творці Museum Garage в Майамі взялися зруйнувати звичні стереотипи і досягли успіху.
Ось уже кілька років арт-квартал Design District в Майамі служить невичерпним джерелом яскравих архітектурних новин: на запрошення розвиваючого цей район девелопера Крейга Робінса, генерального директора Dacra Development, тут попрацювали вже багато світових зірок архітектуриі дизайну.

У минулому малоприваблива північна околиця Майамі на очах перетворюється на справжній “дизайнерський район”, наповнений яскравим життям: кращі бренди відкривають тут люксові магазини, а сам квартал став масштабною арт-майданчиком, за якою із задоволеннямстежать за всіма світу.

Найсвіжіша досягнення Miami Design District – “Музей на парковці”, над яким попрацював відразу п’ять архітектурно-дизайнерських фірм.”Гаражі є найбільш непривабливими будівлями, і все ж вони всюди, ви весь час їх бачите, – каже Робінс. – Тому ми захотіли перетворити гараж в найцікавішу будівництво в Майамі “.

Принцип простий: один художник починає малюнок, потім загинає листок так, щоб було не видно, що він намалював, передає іншому художнику, і той продовжує малюнок, не знаючи, що намальовано до нього.Потім лист розгортається – і все бачать якийсь загальний небанальний образ, складений з різних непоєднуваних ідей. Придумати дизайн різних фрагментів фасадів великий 7-поверхового паркування доручили п’яти різним фірмам: WORKac, J. Mayer H., Clavel Arquitectos, Nicolas Buffe і власне фірмі Райлі Keenan / Riley, повідомивши їм тільки розміри їх “полотна”, не дозволяючи дізнатися заздалегідь про те, хто і що буде творити поруч.

“Серйозна гра” студії Nicolas Buffe припала на центральну частину гаража: там, де розташовані в’їзд і виїзд, урочисто оформлені мультяшними атлантами. Натхненням Бюффо послужило одночасно європейське бароко і японське аніме.З такого вибухового поєднання народився графічний чорно-білий фасад з численними зображеннями, вирізаними лазером по металу або відлитими з смол, які хочеться довго-довго розглядати.

“Міська пробка” від Clavel Arquitectos виглядає як скупчення 45 кузовів машин золотого і срібного кольорів, щільно прилягають один до одного, як на перехрестях із жахливою плутаниною.Останній фрагмент “Барикади” від K / R являє собою орнамент за мотивами звичних кожному автомобілісту Майамі біло-помаранчевих будівельних загороджень, які тут перетворилися в свого роду ламелі величезних жалюзі.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно