Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Аудит в КМДА виявив порушень на півмільярда гривень

16472.jpg
 

Аудит допоміг заощадити і повернути комунальних ресурсів на суму 234 млн грн.
Київська міська державна адміністрація виявила фінансові порушення на 563 млн грн в результаті аудиту діяльності відомства у 2016 році. Про це сьогодні, 2 березня, заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Всього за минулий рік було проведено 75 аудитів, в результаті яких було встановлено втрат від порушень і неефективних управлінських рішень на 309 млн грн.При цьому, за словами Пліса, бюджету Києва вдалося заощадити і повернути комунальних ресурсів на суму 234 млн грн.

Директор департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА Оксана Колтик повідомила, що департамент надав 438 рекомендацій, з яких чиновниками було відхилено 36. Це стало причиною звільнення п’яти посадових осіб, а ще п’ять отримали догани.Загальна кількість звільнених чиновників за результатами аудитів попередніх років склало 450 чоловік.У 2016 році в правоохоронних органів передано матеріали 42 аудитів, було порушено 94 кримінальних проваджень, 20 посадових осіб оголошено про підозру, ще 7 осіб оголошені в розшук.

Протягом 2016 року департаментом було виявлено та попереджено завищення вартості ремонтно-будівельних і проектних робіт на суму 34 млн грн.Перевірка аудиторами фактичної кошторисної вартості інженерних мереж під час їх прийняття в комунальну власність дозволила запобігти втратам бюджету на суму 89,1 млн грн.Під час проведення конкурсних торгів фахівці департаменту виявили порушень на 20 млн грн і надали ряд зауважень, які дозволили зберегти 18 млн грн.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно