Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Австрійський Strabag може вийти на український ринок

 

Австрійська компанія Strabag, один з найбільших будівельних концернів в Європі, може найближчим часом оголосити про вихід на український ринок, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
На минулому днями зустрічі з Європейською бізнес асоціацією міністр уточнив, що недавно провів з керівництвом Strabag відповідні переговори.

За його словами, пакет акцій компанії, пов’язаний з потрапили під американські і українські санкції російським бізнесменом Олегом Дерипаскою, заморожений, тому не може бути перешкодою для роботи Strabag в Україні.

В.Омелян підкреслив, що створення Дорожнього фонду гарантує зростаюче фінансування дорожньо-будівельних робіт і привертає до України великі будівельні компанії.

У той же час міністр відзначив існуючу проблему при відборі підрядника, коли єдиний критерій – “тільки ціна” – недостатньо для відбору компанії, яка могла б забезпечити високу якість робіт.

Глава Мінінфраструктури також повідомив, що виступає з ініціативою залучення кредитів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) для реконструкції доріг обласного значення.Він пояснив, що в Дорожньому фонді для областей виділена квота в 35%, що дозволяє залучити і обслужити подібні кредити.

Як приклад він навів Закарпатську область, яка отримає з Дорожнього фонду понад 200 млн грн на рік, тоді як всі її потреби на реконструкцію обласних доріг оцінюються в 2 млрд грн. “За два роки ми могли б відбудувати всі обласні дороги”, – вважає В.Омелян.

Згідно з річним звітом Strabag, в 2017 році компанія збільшила виручку на 8,9% – до EUR13,51 млрд, її чистий прибуток виріс на 3,7% – до EUR292,4 млн.

Холдингу О.Дерипаски “Базовий елемент” через компанію Rasperia Trading Ltd. на 1 січня 2018 року належало 25,9% акцій компанії Strabag.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно