Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Австрійці подумують побудувати канатну дорогу в Києві

17267.jpg
 

Київ відвідало керівництво австрійської компанії Doppelmayr з метою вивчення можливості участі в будівництві канатної дороги, яка має намір реалізувати столичне керівництво.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він в черговий раз нагадав, що канатна дорога в центральній частині міста повинна буде зв’язати основні туристичні місця. Австрійці зацікавлені в тому, щоб реалізувати цей проект.

“На цьому тижні до Києва приїжджали представники компанії Doppelmayr, яка є світовим лідером з будівництва канатних доріг. Те, що високе керівництво приїжджає і показує зацікавленість в проекті, є дуже хорошим сигналом.Упевнений, що наступної весни ми зможемо говорити про початок будівництва канатної дороги “, – сказав столичний градоначальник.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що канатна дорога може стати одним з елементів інфраструктури прибережних територій столиці.”Мова йде про облаштування канатної дороги (від арки Дружби народів до Труханового острова), станції канатної дороги на Поштовій площі, екскурсійно-оглядової вежі, пішохідної зони на Контрактовій площі, а також облаштування належної кількості паркінгів”, -говорилося в червневому повідомленні КМДА.

Компанія Doppelmayr спеціалізується на виробництві крісельних підйомників, канатних доріг, гондол, а також двигунів для міського транспорту і систем транспортування матеріалів.На сьогоднішній день Doppelmayr Garaventa виготовила понад 14600 одиниць різного устаткування, яке встановлено в 89 країнах світу.

Джерело: cfts.org.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно