Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Автоматичний перерахунок субсидій проведуть в травні – Мінсоцполітики

 

У травні органи соцзахисту будуть брати до уваги доходи людей, отримані в третьому і четвертому кварталах 2017 року.
Міністерство соціальної політики роз’яснило, що автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей буде проведено в травні, а не в квітні. “У засобах масової інформації з’являються публікації про нібито перерахунку субсидій в квітні.Однак органи соціального захисту населення проводять перепризначення субсидій на новий період щороку в травні, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а в жовтні – на опалювальний сезон.Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється два рази на рік – у травні і жовтні “, – повідомляє прес-служба міністерства.

Відзначається, що в залежності від індивідуального запиту субсідіанта перерахунок може здійснюватися в іншому місяці.Наприклад, якщо людина стала пенсіонером або перестав працювати і отримує один дохід – пенсію, то він має право звернутися із заявою на перерахунок субсидії. При цьому будуть враховуватися його актуальні доходи.

“У квітні буде перерахунок субсидій не на основі доходів людей, а з огляду на те, що квітень – неповний опалювальний місяць. Перерахунок здійснюватиметься на тих же умовах, як і в жовтні минулого року, коли призначали” зимові “субсидії”, – йдеться в повідомленні .

Відзначається, що в травні органи соцзахисту будуть брати до уваги доходи, отримані в третьому і четвертому кварталах 2017 року.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно