Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Автомобільний рух по Подільсько-Воскресенському мосту відкриють через три роки

16494.jpg
 

У 2017 році на Подільсько-Воскресенський мостовий перехід виділено 1,135 млрд грн.
Через три роки планується відкрити автомобільний рух по Подільсько-Воскресенському мостовому переходу. Про це під час прес-брифінгу повідомив заступник глави КМДА Олександр Спасибко.

“Згідно з проектом, у 2017 році планується поставити арку моста в проектне положення, прибрати тимчасові опори, на яких зараз стоїть арка, зварити конструкцію, яка складається з декількох несоедіненних між собою сегментів і підвісити міст на ванти.Перший запуск автомобільного сполучення між правим і лівим берегом планується вже через три роки “, – заявив Спасибко, додавши, що на ці роботи в 2017 році виділено 1,135 млрд грн.

Відкритим залишається питання з’їздів з мостового переходу на правому і лівому берегах – поки не відомо, де вони будуть виходити.”Подільсько-Воскресенський міст – дуже важлива артерія для нашого міста, і ми розуміємо, що неможливо розглядати його тільки в межах річки, ми повинні усвідомлювати, що буде відбуватися на правому і лівому берегах”, – зазначив головний архітектор Києва Олександр Свистунов.

Якщо з ситуацією на лівому березі поки нічого не ясно і варіанти того, куди виходить міст не називаються, то з’їзд на правий берег, за словами Свистунова, буде розглядатися тільки в комплексі з проектом реконструкції Контрактової площі та з’єднання Контрактовій і Поштовій площ пішохідної артерією по вул. Сагайдачного.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно