Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Банкам дозволять реєструвати нерухомість і бізнес

2882.jpg
 

З 1 липня 2016 функції держреєстраторів хочуть передати фінустановам і нотаріусам.

Мін’юст представив поетапний план реформування системи держреєстрації бізнесу та майнових прав на нерухомість, яким передбачено допуск до неї органів місцевого самоврядування, банків і нотаріусів.Але спочатку буде спрощена система видачі електронних довідок та витягів з реєстрів, тобто на другому етапі реформи системи держреєстрації, пишуть “Вести”.

“Якщо нотаріуси і банки отримають функції центрів надання адмінпослуг, то ми зможемо повністю передати цю функцію від держави приватному бізнесу”, – повідомила “Вістям” перший заступник міністра юстиції Наталія Севастьянова.

За задумом керівництва Мін’юсту, який спільно з Комітетом реформ зайнятий розробкою двох законопроектів, що стосуються реєстрації речових прав та підприємств, на ринку послуг реєстрації потрібно створити конкуренцію.Тоді зникнуть черги, і буде менше приводів для корупційних проявів.

За словами Наталії Севастьянової, додаткова плата може бути законодавчо встановлена ​​тільки за прискорену процедуру оформлення.”Якщо хтось спробує стягувати додаткову плату за свої послуги (не передбачену законом), ринок сам відсіє тих, хто надає неякісні послуги або завищує тарифи, якщо на ринку буде конкуренція.Тому що ви зможете піти до інших: в органи місцевого самоврядування, до нотаріуса або в банк “, – зазначила Севастьянова.

За порушення – відлучать.

Зміни в законодавчу базу в міністерстві обіцяють підготувати до 1 липня 2015А вже через рік – з 1 липня 2016 року – банки та нотаріуси зможуть здійснювати всі дії, на які зараз мають право тільки чиновники-держреєстратори.До цього часу уряд встановить вимоги до суб’єктів реєстрації, а Мін’юст визначить мінімальний стандарт надання послуги.”Ми випишемо процедуру і будемо сертифікувати експертів, а також надавати доступ до реєстрів”, – сказала “Вістям” перший заступник міністра.

Перший заступник голови Державної реєстраційної служби України Артем Янчук додає, що за Мін’юстом залишаться і функції контролю. Для цього буде створена дворівнева система адміністративного оскарження рішень реєстраторів.

Перший рівень – оскарження в головних територіальних управліннях юстиції. Другий – оскарження безпосередньо в центральному апараті Мін’юсту. Мін’юст може або винести інше рішення, або відправити документи на доопрацювання.

Якщо провину реєстратора визнають, то за допущені порушення нотаріуса можуть позбавити доступу до реєстрів або зовсім анулювати право на заняття нотаріальною діяльністю, а банківським установам та органам самоврядування загрожує позбавлення доступу до реєстрів.

Готові реєструвати “не відходячи від каси”.

Щоб приватному бізнесу було цікаво займатися реєстрацією, в Мін’юсті пропонують залишати банкірами нотаріусам 40% від адміністративного збору за держреєстрацію, 100% якого зараз йде до держбюджету.

Банкіри з інтересом зустріли цю пропозицію. Як правило, угоди з нерухомості відбуваються в банку, оскільки всі розрахунки на суму понад 150 тис. Грн повинні проходити у безготівковій формі, тобто за участю банку.Навіть коли угоди укладаються інакше, то клієнти все одно вважають за краще здійснювати їх в охоронюваних приміщеннях, з можливістю перевірки купюр у касі і т.п.”Так чому б не реєструвати їх тут же, так би мовити, на місці”, – зазначив у розмові з “Вест” голова правління банку “Михайлівський” Ігор Дорошенко.

Правда, чи буде ця операція вигідна банку – навскидку сказати важко.”У будь-якому випадку додатковий заробіток фінансовій установі не завадить”, – зазначив Дорошенко.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно