Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Бетонний будинок в Індії

 

Архітектурне бюро FLXBL Design Consultancy спроектувало будинок, який отримав назву Private Residence No. 07.
Резиденція на власному прикладі доводить, що навіть за допомогою грубого бетону можна створити виразне і гармонує з навколишнім середовищем будова.

Будинок створювався для живе в Індії сім’ї з чотирьох осіб.Вони люблять природу, тому своє житло хотіли бачити максимально інтегрованим в ландшафт. На перший погляд здається, що бетон – не найкращий для цього матеріал, але тим не менше в контрасті з деревиною і склом він виглядає приголомшливо.

Будівля спроектована з урахуванням місцевого клімату, і це ще одна причина використання бетону, адже він значно зменшує прогрівання будинку. Вбудовані віконниці дозволяють використовувати природну вентиляцію, а панорамне скління – сонячне освітлення.

На першому поверсі знаходиться велика вітальня, плавно перетікає в обідню зону. Спальні та кімната розваг простягаються уздовж східного боку внутрішнього двору, захоплюючи мальовничий вид на сад.

До речі, рослини відіграють не останню роль і в інтер’єрі. Архітектори спроектували в кімнатах спеціальні скляні “короби” з відкритим верхом, де дерева можуть комфортно рости і одночасно бути незвичайним елементом декору.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно