Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Безкоштовні квартири в Україні тепер отримають не тільки депутати, а й судді

6779.jpg
 

Кабінет міністрів Украінивключіл суддів Конституційного, Верховного, Вищого спеціалізованого, а також апеляційного та місцевого судів в перелік категорій працівників, яким може бути надано службові житлові приміщення, тоді як раніше із зазначенихсудових інстанцій службове житло надавалося лише співробітникам, керівникам, заступникам структурних підрозділів, головним спеціалістам секретаріату та раднику глави КСУ.

Відповідні зміни до постанови Кабінету міністрів №37 “Про службові жилі приміщення” від 4 лютого 1988 внесені урядовою постановою №767 від 2 вересня, текст якого оприлюднений на веб-сайті уряду.

Крім того, до переліку категорій осіб, яким може бути надано службові житлові приміщення включені потребують поліпшення житлових умов співробітники секретаріату і члени Вищої ради юстиції (ВРЮ).

Згідно з документами, поряд із зазначеними категоріями співробітників зберігається право на службове житло за співробітниками секретаріату та членами Вищої кваліфікаційної комісії суддів, науковими консультантами та помічниками суддів, співробітниками апарату суддів загальноїюрисдикції, Державної судової адміністрації та її територіальних управлінь, а також Національної школи суддів.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно