Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Білл Гейтс створить найбільший у світі фонд по дослідженню і розвитку чистої енергетики

7927.jpg
 

Офіційно заявити про це він збирається сьогодні, 30 листопада, під час свого виступу на двотижневії конференції ООН зі зміни клімату, яка в даний час проходить в Парижі.

Процес створення фонду відбуватиметься спільно з фахівцями з США та Індії. Крім того, Білл Гейтс запросить приєднатися до корисної ініціативи лідерів інших країн.

У той же час, конкретні розміри інвестицій для створення даного фонду поки не будуть озвучені. Хоча засновник корпорації Microsoft зазначав раніше, що сума початкових інвестицій в фонд складе кілька мільярдом доларів.

Варто відзначити, що Білл Гейтс до цього ніколи не вкладав кошти в енергетичні технології. В основному, його цілі були спрямовані на боротьбу з бідністю. У цьому ж році він інвестував 1 млрд. доларів в десятки молодих компаній, діяльність яких пов’язана з екотематикой. І до кінця року планує збільшити інвестиції в розвиток екологічних проектів до 2 млрд. доларів.

Як відзначають наближені до Біллу Гейтсу люди, основною його метою сьогодні є розробка таких пристроїв, які зможуть у найближчі тридцять п’ять років домогтися нульового рівня викиду вуглецю.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно