Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Більше 75% житлового фонду потребує ремонту

 

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявив, що більше 75% житлового фонду України потребує ремонту, так як побудовані до 1985 року.
Про це він сказав під час брифінгу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу. «Більше 75% житлового фонду України, який був побудований до 1985 року, вимагає не тільки термомедернізаціі, але і ремонту. Малі міста не можуть самостійно вирішити цю проблему », – сказав Зубко.

Він зазначив, що для такого житла потрібен ефективний власник.

«Поки люди не зрозуміють, що приватизована квартира в будинку, це частина великої власності, нам буде дуже важко, скільки б ми грошей не давали, ефективно використовувати цей ресурс», – сказав віце-прем’єр.

За його словами, необхідно внести зміни в законодавство і дати можливість людям керувати своєю власністю, вибрати виконавця і постачальника послуг з можливістю надалі замінювати такого постачальника.

Зубко зазначив, що муніципалітети повинні в першу чергу витрачати кошти, закладені в місцевих бюджетах на ремонт житлового фонду на будинку, які прийняли рішення про термомодернізації.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно