Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Більшість забудовників невідомі покупцям житла – дослідження

16674.jpg
 

У рейтингу впізнаваності девелоперів перше місце займає “Київміськбуд”.
У свідомості покупця житлової нерухомості з великим відривом від інших компаній лідирує найстаріший забудовник на столичному ринку – ХК “Київміськбуд”, який набрав 55% в рейтингу.Деякі компанії, що працюють на ринку 10 років і більше і які побудували не один відомий житловий комплекс, залишаються мало впізнаваними. Вони не набрали і 10%.Про це свідчать дані рейтингу впізнаваності компаній забудовників, проведеного в ході репрезентативного кількісного дослідження споживачів столичної нерухомості.

В опитуванні взяли участь 400 респондентів – жителів Києва, націлених за критерієм запланованої покупки нерухомості протягом найближчого року.

Вперше на українському ринку нерухомості було проведено дослідження, яке охопило широке коло питань в діапазоні від раціональних критеріїв оцінки і механізмів прийняття рішення про покупку нерухомості до емоційної підгрунтя такого рішення, з урахуваннямпсихологічного портрета споживача.

Дослідження ініціювало, спроектувало і провело незалежне агентство Royal ® Advertising в співдружності з компанією InMind, за спеціальною методологією, що включає елементи психографії.Дизайн дослідження дозволяє побудувати математичну модель, що описує важливість факторів при прийнятті рішення про покупку – тобто по-справжньому поглянути на ринок очима споживача.

Великий блок дослідження спроектований за принципом конджойнт-аналізу – статистичного методу, що застосовується в маркетингу для дослідження переваг споживачів.Ця технологія дозволяє змоделювати природну ситуацію, в якій респондент зважує усі фактори при прийнятті рішення.Таким чином, аналіз дозволив оцінити, як очевидні незмінні параметри об’єктів нерухомості поєднуються з їх комунікаційними особливостями, і дав можливість порівняти ступенем важливості різнорідних чинників при прийнятті споживачами рішення про придбанняжитла.

“Безпрецедентний для вітчизняного ринку нерухомості масив даних, отриманий в результаті дослідження, завдяки вдало підібраним атрибутам, демонструє результати про” стан здоров’я “сьогоднішнього споживача, які багатьом здадуться несподіваними, -звертає увагу Інокентій Вировий, керівник проекту REDScanner (Real Estate Development Scanner) незалежного агентства Royal ® Advertising.- Що, в свою чергу, без належного осмислення, може викликати відвертий шок у девелоперів, оскільки повністю розходиться з прийнятою на ринку артикуляцією “.

Практичним застосуванням дослідження стане можливість зіставляючи отримані дані з пріоритетами у виборі покупця, моделювати поведінку потенційних клієнтів забудовників.Більш того, автори дослідження припускають, що в подальшому дослідження і застосовані в ньому математичні моделі можуть лягти в основу класифікації всієї галузі.

Поки ж, зазначає Євген Миронюк, керуючий партнер Royal ® Advertising, “дослідження підтвердило побоювання аналітиків про те, що творці об’єктів абсолютно не розуміють покупців, що виражається в бездумному витрачання комунікаційних бюджетів”.

ДОВІДКА. Дослідження проводилося за методом цільового онлайн-анкетування підтверджених респондентів в першій декаді березня 2017 го року.В опитуванні взяли участь 400 респондентів – жителів Києва, націлених за критерієм запланованої покупки нерухомості протягом найближчого року.

Джерело: abcnews.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно