Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Біля ВДНГ хочуть побудувати будівлі льодової арени і житловий комплекс

2362.jpg
 

У Голосіївському районі Києва почалися громадські слухання за планом території, обмеженої проспектом Академіка Глушкова, вулицею Академіка Заболотного та західним кордоном території Національного комплексу «Експоцентр України».

Зокрема, планом реконструкції та благоустрою території передбачається будівництво будівлі льодової спортивної арени та навчально-тренувальної бази ковзанярського спорту.

Також планується будівництво нового готельного комплексу, включаючи медіа-центр, конгрес-хол і прес-центр, поблизу «Експоцентру України» і додаткового виходу в районі метро «Іподром».

Про це повідомили в прес-службі Департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Крім цього, на відведеній території до 2025 року планується будівництво нового житлового комплексу з обслуговуючими підприємствами і з місцями для утримання автомобілів, дитячим садом на 120 дошкільнят та гімназією на 500 місць.

Ознайомитися з детальним планом проекту забудови можна в Голосіївській РДА (вул. 40-річчя Жовтня, 42). Пропозиції та зауваження місцевих жителів і киян приймаються в письмовому вигляді за адресою: 01001, г. Киев. вул. Хрещатик, 32 (Департамент містобудування та архітектури).

Громадські слухання триватимуть до 24 лютого 2015 року.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно