Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Біженці з сходу України активно скуповують житло на Закарпатті

947.jpg
 

Крім житла, переселенці також активно цікавляться можливістю відкрити свій бізнес – в основному нові готелі
Біженці з сходу України активно купують нерухомість в невеликих містах і селах на Західній Україні. Так, житель Ужгорода Євген днями продав родині біженців з Луганська свій дачний будиночок.За його словами, до цього він п’ять років не міг розпрощатися з ділянкою, і тепер появі покупців-переселенців дуже зрадів.

“Молода сім’я з Луганська за три тисячі доларів купила у мене дачу в селищі Нижнє Солотвино.На території в 7,5 соток – двокімнатний цегляний будиночок. Є також альтанка, а сам ділянка обгороджена дерев’яним парканом. Проведено світло і газ “, – розповів Євген.

Крім житла, переселенці також активно цікавляться можливістю відкрити свій бізнес – в основному нові готелі. За словами місцевих жителів, які прибули жителі Донецької області викуповують ділянки і збираються побудувати готелі вже мало не до Нового року.

“Найняли будівельників з місцевих, будуть і персонал набирати – покоївок, кухарів і офіціантів. Я не проти, а от інші вже незадоволені, все-таки у них грошей може бути більше, ніж у нас, і буде конкуренція”, – розповіла мешканка Хуста Оксана Карпенко.

В свою чергу ріелтори відзначають, що вихідці з Донбасу дійсно цікавляться нерухомістю на Західній Україні, втім, реальних угод поки не так і багато, більше поки придивляються.За словами ріелторів, в основному переселенці цікавляться дешевим житлом: квартирами і будиночками в передгір’ї вартістю до 20 тисяч доларів. А перевагу жителі сходу віддають Львову та області, оскільки саме тут завжди спостерігається найбільша кількість туристів.

Джерело: vesti.ua

Возможно, Вам также будет интересно