Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Біженці зі сходу України не будуть чинити тиск на ринок нерухомості в інших регіонах, – експерт

546.jpg
 

Біженці зі сходу країни не будуть чинити тиск на ринки нерухомості в інших регіонах через свою низьку купівельну спроможність.
“Якби ці біженці втікали з мішками доларів – тоді можна було б очікувати змін (на ринку – ред.) У більшості випадків вони не створять цінового тиску на ринок. Хіба що тільки на ринок оренди, і то в короткостроковому періоді, так як їм потрібно буде десь жити.Але не на ринок покупки “, – вважає керівник департаменту стратегічного консалтингу UTG Віктор Оборський.

Як вже раніше відзначали експерти, підвищується рівень попиту на житло в невеликих містах Центральної та Західної частин України.Ця тенденція відбилася і в підсумках за перший квартал 2014 “Акцент змістився на західні регіони – Івано-Франківську та Львівську області. Там обсяги введеного в експлуатацію житла зросли в 2-2,5 рази.У перерахунку на тисячу жителів основні регіони – це Івано-Франківська, Київська та Закарпатська області, які демонструють лідерство перед середнім значенням по Україні – 51,8 м2 на 1000 жителів у 1 кварталі 2014 “- порівняв старший аналітик UTG Костянтин Олійник.Зростання обсягів збудованого житла в Києві склав 2,2 рази.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно