Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Бізнес і нерухомість можна буде зареєструвати на “Укрпошті”

10153.JPG
 

Міністерство юстиції України підписало меморандум про співпрацю з Українським державним підприємством поштового зв’язку (УДППЗ) “Укрпошта”, в рамках якого відділення поштового зв’язку зможуть надавати своїм клієнтам послуги державної реєстрації бізнесуі майнових прав.

Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз.

“Всі функції Міністерства юстиції з реєстрації переходять до нотаріусів, суб’єктів акредитації та місцевим органам влади.Завдяки цьому громадяни отримають можливість максимально прозоро і швидко проводити реєстрацію … Будемо всіляко сприяти, щоб якість послуг була на найвищому рівні “, – повідомив Мороз в ході підписання меморандуму.

В ході співпраці між “Укрпоштою” та Мін’юстом було досягнуто домовленості про створення на базі мережі держпідприємства сервісу “Служба державної реєстрації”, який, як припускають підписанти, сприятиме розвитку “Укрпошти”.

Як зазначив присутній на заході виконуючий обов’язки гендиректора “Укрпошти” Ігор Ткачук, держпідприємство почне впровадження даного проекту з Київською міською та Київською обласною, Житомирської та Вінницької дирекцій.Надалі проект розшириться на Дніпропетровську, Львівську та Рівненську дирекції “Укрпошти”.

“Спочатку це буде пілотний проект, щоб ми навчилися і, найголовніше, швидко змогли реагувати на можливі зауваження або пропозиції щодо поліпшення роботи”, – сказав Ткачук.

Надалі на основі отриманого досвіду держпідприємство має намір розвивати послугу по всій Україні.

За даними Ткачука, реалізація проекту дозволить створити нові робочі місця, максимально децентралізувати надання послуг держреєстрації, скоротити витрати держбюджету на утримання мережі державних реєстраторів, а також дозволить держпідприємству підвищитизарплати і поліпшення умов роботи його співробітників.

Джерело: economics.unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно