Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Благоустрій прибудинкових територій хочуть узгоджувати з мешканцями

4459.JPG
 

Заступник голови КМДА Петро Пантелєєв представив пілотний проект комплексного благоустрою дворових територій житлових будинків столиці.

«Ми прагнемо створити план-схему кожного двору, яку будуть бачити жителі і зможуть вносити свої раціональні пропозиції та зауваження.Виконання робіт з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів, влаштування дитячих і спортивних майданчиків у дворах житлових будинків будуть узгоджуватися з жителями, зокрема, через органи самоорганізації населення.Успіх цієї ініціативи також залежить від того, наскільки організовано і злагоджено працюватимуть мешканці, наскільки активною та конструктивною буде позиція громадян », – пояснив він.

Чиновник повідомив, що на сьогодні в Києві реалізується програма асфальтування, ремонту під’їздів, відновлення роботи бюветних комплексів тощо.

«Проте для комплексного та повноцінного розвитку території необхідна тісна і системну взаємодію влади та громадськості, залучення бізнес-інвестицій тощо», – зазначив Пантелєєв.

Джерело: 100realty.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно