Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ближче до природи: найпростіший готель в лісі

16928.jpg
 

Жителі Скандинавії дуже трепетно ​​і дбайливо ставляться до своєї природи, та й найкращим відпочинком у них вважається відправитися на вихідні в ліс.
Саме тому там можна виявити незліченну кількість еко-готелів. Як то кажуть: чим простіше, тим краще. Однак в Швеції є такий готель, в якому можна відчути себе первісною людиною, настільки там все примітивно.Але, щоб провести там ніч, доводиться бронювати номер за кілька тижнів наперед.

У шведському лісі розташувався еко-готель Kolarbyn Eco-Lodge.У ньому все зроблено настільки просто (якщо не сказати, примітивно), що приїхали туди в повній мірі можуть відчути таку собі первісну романтику. Кожен номер являє собою маленьку дерев’яну хатину, зверху покритий шаром дерну. Всередині є два спальних місця і вогнище.

Там немає ні електрики, ні водопроводу, ні опалення. Харчуються гості в загальній їдальні – дерев’яній хатині побільше, куди власники готелю привозять їм їжу. Вони ж і підказують гостям, куди краще відправиться за ягодами або де подивитися на бобрів.

Ніч в еко-готелі обійдеться відвідувачам в 60 євро.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно