Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Близько 700 квартир в Ірпені стали об’єктом рейдерського захоплення

381.jpg
 

“Тисячі людей в Ірпені ризикують залишитися без житла в результаті зупинки будівництва відразу на комплексах:” Янтарному “і” Київському “.
Ініційована депутатом Ірпінської райради Валерієм Пішою зміна керівництва підприємств викликала обурення у людей, які роками вносили кошти в надії придбати житло “, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, зазначається, що забудовник, на чиї активи посягнули загарбники, реалізував ряд успішних будівельних проектів на території Ірпеня.З ім’ям компанії-забудовника ТОВ “Білд Груп Менеджмент” пов’язують будівництво доріг, багатоповерхових будинків, дитячого садка “Фортеця” на 170 місць. В Ірпені це перше соціальне будівництво за 20 років.

Директор підприємства Інна Бричко змушена була протистояти рейдерській атаці, перебуваючи на 7 місяці вагітності. “Через зміни в реєстрі зателефонували наші інвестори і попросили пояснити ситуацію. Там вони знайшли нові прізвища.Абсолютно не тих людей, з ким вони укладали договори. Вперше в березні місяці мене звільнили з порушенням трудового законодавства. Суд поновив мене на посаді директора. Зараз я знаходжусь у декретній відпустці “, – заявила вона.

Згідно з повідомленням, якщо говорити про квартири, які опинилися в стадії завершення будівництва, це – комплекс Київський (у ньому 400 квартир) та комплекс Янтарний (близько 300). У середньому квартира коштує 35-40 тисяч доларів.

“Власники підприємства дружно працювали.До моменту, коли будівництво знаходилося на етапі зведення двох-трьох будинків, все було тихо-мирно і всіх влаштовувало. Зараз будівництво добігає кінця, інвестори вносять залишки, видаються права власності і доводиться боротися.Основна суперечка у тому, що коли інвестори виконають свої боргові зобов’язання перед забудовниками – це близько 10 мільйонів доларів, нам необхідно буде розрахуватися з кредитором. Договір на сплату закінчується в 2015 році “, – додала вона.

Нагадаємо, 22.02.2014 Державним реєстратором Ірпінського ГУЮ у Київській області були внесені зміни до ЄДРПОУ, якими звільнено Бречко І. В. з посади директора та призначено директором представника дочки Панчук К. П. – пешого А. В. Згодом, 06.03.2014 Кирильчуком Д. М .було подано заяву в ГПУ на ім’я Генерального Прокурора Махніцького А. І. про рейдерські захоплення, заява зареєстрована в ГПУ 06.03.2014 р. під номером № 26. Вже 07.03.2014 року Ірпінський міськсуд Київської області виніс рішення про відновлення Бречко І. В. на посаді директора.

Джерело: unn.com.ua

Возможно, Вам также будет интересно