Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Борги «Великої Кишені» продали зі знижкою в 72%

 

Компанія «Маркет-Сервіс» 11 червня на «голландському» аукціоні Фонду гарантування вкладів викупила за 190,965 млн грн борги компаній холдингу «Рітейл Груп», який управляє продуктовими мережами «Великої Кишені» і «Велмарт».
В ході торгів ціна могла впасти зі стартових 682 млн грн о 9:35 до 136,4 млн грн о 16:15, але о 15:35 «Маркет-Сервіс» зупинив торги на позначці 190,965 млн грн. Інших бажаючих купити лот не було.

Одним лотом на торги виставлялися права вимоги по шести кредитами.В один пул об’єднані активи трьох банків: «Форум», «Київська Русь» і Дельта Банку.

Всі позичальники – 5 юридичних осіб, – не перебувають у процесі припинення, ведуть активну господарську діяльність і входять до складу холдингу «Рітейл Груп» Романа Луніна.

В забезпечення за договорами банкам передані, зокрема, нерухоме майно – центр підготовки товарів сільськогосподарського призначення загальною площею 24 338,6м2 і земельні ділянки площею 16 га (Київська область, Бориспільський район, с / рада Вішеньковскій).

А також – товари в обороті: продуктова і промислова група, що зберігаються за адресами Київська область, Бориспільський район, Вішеньковскій сільрада; Київ, вул. Вербицького, 18, м-н «Велика Кишеня»; Дніпро, бул. Зоряний, 1А, м-н «Велмарт»; Київ, пл.Дружби народів, 6, м-н «Велика Кишеня»; Київська область, Обухів, вул. Київська, 119, м-н «Велика Кишеня».

Джерело: finclub.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно