Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Борги підприємств ЖКГ будуть реструктуризовані

tarify-zhkx
 

Президент України Петро Порошенко підписав закон, спрямований на зменшення заборгованості підприємств житлово-комунального господарства за спожитий газ та електричну енергію шляхом її реструктуризації і часткового списання пені.

Документ передбачає створення реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості. З моменту включення підприємства до такого реєстру буде знято арешт з його рахунків.

Як повідомили в прес-службі глави держави, реалізація документа сприятиме поліпшенню фінансового становища підприємств теплоенергетики і підприємств водопостачання та водовідведення, а також запобігання їх банкрутства.

За платіжні документи з помилково розрахованими сумами платежів будуть штрафувати

За даними «Київенерго», в Україні заарештовані рахунки понад 100 теплокомуненерго, що тягне за собою повне блокування їх господарської діяльності. Компанії не можуть проводити необхідні ремонтні роботи і реконструкцію теплового і електричного господарства, виплачувати податки і зарплати.

Крім цього, теплокомуненерго не могли виконувати в повній мірі зобов’язання з підготовки тепломереж до опалювального сезону.

За даними НАК «Нафтогаз України», підприємства теплокомуненерго, теплоелектроцентралі на 26 жовтня 2016 року заборгували «Нафтогазу» за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, близько 18 млрд грн, з них в 2016 році – 2,6 млрд грн.

Джерело: ubr.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно