Категории
16878.JPG
Бориспіль отримає метро завдяки Ryanair
27.04.2017 Дайджест
 

Термінал F розморозять і будуть приймати рейси лоукостера.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян сьогодні повідомив, що ірландський лоукостер Ryanair все ж полетить з Борисполя і Львова. “У Белфасті на Routes Europe пройшла зустріч комерційного директора Ryanair Девіда О’Брайена з керівництвом міжнародних аеропортів Борисполя і Львова.З усіх питань було досягнуто взаєморозуміння. Залишилося кілька моментів, які треба відкоригувати найближчим часом, але в цілому питання вирішені “, – повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Зокрема, для аеропорту “Бориспіль” необхідно внести корективи в визначення “нового напрямку”. Зараз новим вважається аеропорт, який знаходиться не ближче 100 км від того, куди вже здійснюються польоти з Борисполя.”Нам треба внести зміни до деяких постанов Кабміну та наказів міністерства. Але київські рейси будуть здійснюватися однозначно з Борисполя. І ми вважаємо, що було б логічно, щоб для нього був розморожений термінал F”, – підкреслив Володимир Омелян.

Виступаючи на II Українському інфраструктурному форумі гендиректор аеропорту “Бориспіль” Павло Рябікін повідомив, що вважає за необхідне поєднати аеропорт зі столицею рейковим транспортом.

Володимир Омелян підтвердив високу ймовірність реанімації в тому чи іншому вигляді проекту повітряного експреса.”Я вчора мав розмову з Володимиром Кличком і обговорював варіант продовження за приватні кошти лінії метро від станції” Бориспільська “до Борисполя з відгалуженням до аеропорту.Оптимальним вважаю варіант легкого метро, ​​яке б виходило на поверхню там, де зараз станція “Бориспільська”. Це логічно і своєчасно.Всі великі міста, а вже тим більше столиці, мають зв’язок аеропортів з центром міста за допомогою рейкового транспорту “, – підкреслив Володимир Омелян.

На його думку, ця траса буде вигідна всім.Поруч зі станціями легкого метро необхідно облаштувати перехоплюючі паркінги, де залишали б свої машини жителі котеджних селищ Бориспільського району. “Доїхали від містечок до паркінгу, пересіли на метро і дісталися на роботу без пробок і проблем.А з самого Борисполя – за півгодини на метро в центр столиці. Але головна перевага – для авіапасажирів, тому що з приходом Rayanair ситуація стане алогічною. Квиток в Європу від 20 євро, а доїхати до Києва 10 євро “, – резюмував міністр інфраструктури.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

** *