Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Бразильський готель самостійно вимірює якість повітря

5683.jpg
 

В одному з бразильських міст – Сан-Паулу з’явився готель, який може самостійно вимірювати якість навколишнього його повітря.

Але це не єдина “фішка” об’єкта. Будівля готелю також може вимірювати рівень шуму на вулиці. А ще, за допомогою спеціального додатка в смартфоні, освітленням будівлі можна управляти. Навіть влаштовувати різні “світлові спектаклі”.

Це стало можливим після того, як на фасаді будівлі були встановлені дві сотні спеціальних панелей. Вони мають чотири кольори – золотистий, сірий, синій і блакитний. Також панелі оснащені спеціальними енергоефективними світлодіодами.Вони не тільки висвітлюють будівля в нічний час доби, але і за допомогою різних кольорів сигналізують про екологічне стані повітря.

Так, наприклад, якщо будинок забарвилося в червоний або оранжевий колір, значить загрязненноть повітря значно перевищує норму.Якщо ж будівля має зелені або сині тони, значить повітря чисте.

Крім цього, будівля здатна визначати рівень шуму на вулиці. Для цього панелі будівлі були оснащені ще й дуже чутливими до вуличного шуму мікрофонами.Дізнатися про те, наскільки шумно на вулиці можна просто подивившись на будівлю готелю. Якщо воно сірого або блакитного кольору – значить рівень шуму знаходиться на комфортному або низькому рівні. Синій колір символізує про середній рівень шуму.А от якщо будівля почне переливатися золотом – значить рівень шуму на вулиці просто позамежний.

Джерело: budport.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно