Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Бренд Promod йде з України. Замість нього відкриють магазини ORSAY

18912.jpg
 

Представляє французьку мережу компанія ARGO припиняє розвиток бренду Promod в Україні.
Про це RAU повідомили два джерела – адміністрація одного з магазинів мережі і представник консалтингової компанії. «Магазин на Хрещатику буде працювати до 18 лютого включно.Ще один залишився в Lavina Mall – він пропрацює до кінця лютого », – повідомила співробітниця однієї з торгових точок мережі. Причину такого результату вона не озвучила: «Просто ліквідували бренд», – заявила Юлія.

Інформацію підтвердили також в компанії ARGO.За словами директора з маркетингу ARGO Retail Ірини Бігун, вони дійсно припиняє роботу з цим брендом.«Якщо говорити про ситуацію Promod в цілому по світу, то за останні кілька років бренд закрив понад 500 магазинів, в самій компанії проходить реструктуризація, що істотно впливає на колекції і терміни поставки товарів.З огляду на те, що ми зацікавлені в динамічній і якісній роботі, а, головне, в прибутку – було прийнято рішення закрити магазини Promod і зосередитися на більш прибуткових і цікавих ринку брендах.На даний момент ми розширюємо мережу магазинів ORSAY, які відкриваємо майже на всіх локаціях закритих Promod », – прокоментувала вона.

Старожил Хрещатика

Promod була заснована в 1975 році французом Франсисом-Шарлем Поле як сімейне підприємство.За більш, ніж 40 років існування їй вдалося відкрити фірмові магазини в 50 країнах. До останнього часу, мережа, орієнтована на жінок у віці від 20 до 40 років, налічувала понад 1000 торгових точок по всьому світу.

Компанія ARGO завела бренд в Україні в 2000 році.Однією з перших торгових точок став Promod в Києві на Хрещатику, де він пропрацював понад 15 років. Саме тут сконцентрований цілий торговий квартал власників ARGO – їм належить понад 4500 кв. м нерухомості на центральній вулиці столиці.

Серед інших брендів, що представляються ARGO, в тому числі і на Хрещатику, торгові марки Mango, Lee Cooper, Orsay, Parfois, United Colors of Benetton, Liu Jo, Scotch & Soda, Desigual та інші.

Останні роки магазини Promod працювали в ТРЦ Gulliver, Dream Town, Sky Mall, а також в Харкові та Одесі.Останній з них відкрився 1 серпня 2017 року Lavina Mall. В цілому на грудень 2017 року Україні працювало сім магазинів Promod, а вже в січні компанія ARGO заявила в соцмережах про фінальну розпродажу бренду.

Джерело: rau.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно