Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Британець вирішив розіграти свій будинок в лотерею

 

Англієць, який за 2 роки так і не зміг продати свій будинок вартістю в 3 мільйони фунтів стерлінгів ($ 4,2 млн.), Вирішив розіграти його в лотерею!
Будинок в Англії під назвою Avon Place знаходиться на півдні країни, в графстві Хемпшир. На ділянці в 40 акрів за проектом німецьких архітекторів побудовано ультрасучасне двоповерхова будова з дерева і скла.У ньому 6 спалень, домашній кінотеатр, більярдна і всюди (навіть у ванній) – видові вікна.

Не менш модним можна назвати й інтер’єр будинку, виконаний дизайнерами в сіро-білих тонах з контрастними акцентами у вигляді яскравої меблів, картин або світильників.

Нинішній господар будинку, який володіє ним вже близько 10 років, хоче продати 120 тисяч лотерейних квитків вартістю в 25 фунтів кожен – це дозволить йому отримати в результаті шукані 3 млн фунтів.А виграв, крім самого будинку, він пообіцяв залишити всю обстановку, сплатити податки і юридичне оформлення угоди.

При цьому лотерейних квитків випущено в 2 рази більше – про всяк випадок.Це, звичайно, не будинок в Англії за 1 фунт, але в учасників розіграшу шанс отримати його все одно в 560 разів вище, ніж шанс зірвати джекпот в звичайних лотереях. Тому чим чорт не жартує, раптом вдасться розпродати всі квитки?Якщо це трапиться, то ціна будинку зросте до 6,25 млн фунтів – господар нерухомості точно в накладі не залишиться!

Продаж лотерей стартує на Великдень і закінчиться 31 липня, а сам розіграш будинку відбудеться в перших числах серпня 2018 року.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно