Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Будинки-кубики в Словаччині

18837.jpg
 

Архітектурне бюро Endorphine побудувало два маленьких симпатичних будинку на курорті з видом на затоку, недалеко від містечка Хруба Борша.
Чотири партнера архітектурної студії Endorphine спеціально викупили дві ділянки землі на цьому курорті в 25 км від столиці Словаччини, щоб розвинути їх і зробити ще більш приємними для життя.

Само по собі місце, де архітектори побудували ці білі кубічні житла, надає для його жителя все блага природи: затока, вид на долину і озеро, усамітнення і тишу. Тому самі будинки вийшли дуже спокійними і мінімалістичним.

Будиночки отримали назву “3 х 3”, тому що складаються з трьох самостійних блоків.

Один будиночок більше підходить для сімейної пари, а інший – для, наприклад, літньої пари на пенсії.

Кожен будинок складається з трьох блоків – один з них вийшов побільше, так як розташувався на ділянці 450 м², а інший займає територію в 360 квадратних метрів.Тому перший розташований на землі горизонтально, а другий витягнуть вертикально – це зроблено, для того щоб максимально використовувати простір.

Всередині будинку схожі між собою: їх об’єднує світлий мінімалістичний інтер’єр і дерев’яна підлога.В одному з блоків кожного будинку знаходиться відкрита кухня, поєднана з вітальнею і їдальнею, в іншому розташовується спальня, а в третьому – друга спальня і ванна кімната. В обох будинках є три відкриті тераси, з яких відкривається прекрасний вид на озеро або долину.

Чорні залізні балки побудовані теж не просто так: архітектори подумали, що, можливо, майбутні власники захочуть зробити там оранжерею або альтанку, оповиту, наприклад, диким виноградом.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно